Megható ünnepségen búcsúztatta általános iskolánk a végzett nyolcadikosokat.
A továbbtanuláshoz mi is sok sikert, erőt, egészséget kívánunk nekik.
A tanévzáró ünnepségen az iskola jutalmazta az arra érdemes tanulókat.
Az ünnepségen sok szülő, ismerős, rokon vett részt.
Gratulálunk az iskola egész évi munkájához!




