Megható ünnepségen búcsúztatta általános iskolánk a végzett nyolcadikosokat.

A továbbtanuláshoz mi is sok sikert, erőt, egészséget kívánunk nekik.

A tanévzáró ünnepségen az iskola jutalmazta az arra érdemes tanulókat.

Az ünnepségen sok szülő, ismerős, rokon vett részt.

Gratulálunk az iskola egész évi munkájához!